Dom

Hebei Te Bie Te Rubber Product Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
Chiny Hebei Te Bie Te Rubber Product Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Hebei Te Bie Te Rubber Product Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Przekaż nasze pozdrowienia Panu Li i upewnij się u niego, że nasza współpraca będzie długotrwała. Będę też na wystawie w Dubaju, aby cię odwiedzić i złożyć nowe zamówienie. Mając nadzieję na dobry początek naszej współpracy „Long Term”.

—— BP Z Egiptu

To świetny czas na współpracę z Amy i myślę, że oboje świetnie się bawimy! Jest świetna w komunikacji i rozwiązuje moje problemy na czas. Wierzę, że będę współpracować z Tebiete Rubber Prouducts Company przez długi czas.

—— Pan Mohammed Z Turcji

Od 2 lat zamawiam uszczelnienia olejowe w TBT. Pierwszy raz spotkaliśmy się w Niemczech i uwielbiam kolor i jakość twojej pieczęci olejowej. Cena jest w porządku także dla mnie, myślę, że jakość jest naprawdę wysoka. Trudno znaleźć firmę, która ma zarówno uczciwość, jak i jakość.

—— Pan Robert Z Ameryki

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna

  Na terenie fabryki znajduje się magazyn o powierzchni 5000 metrów kwadratowych, nowoczesna powierzchnia biurowa o powierzchni 2000 metrów kwadratowych, recepcja dla klientów o powierzchni ponad 3000 metrów kwadratowych oraz inne miejsca w parku.

  Hebei Te Bie Te Rubber Product Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0
  Wydajne i zaawansowane maszyny do formowania wstępnego charakteryzują się wysoką wydajnością produkcji, szybką synchronizacją, a jednocześnie znacznie zmniejszają straty surowców produkcyjnych oraz są bardziej wydajne i energooszczędne;wtryskarka do kleju jest wykonywana na zamówienie i kupowana ściśle według wymagań.Wszystkie kluczowe części są importowane, a maszyna do wulkanizacji uszczelnień olejowych jest próżniowa.Maszyna wulkanizująca, forma zespolona, ​​naprawdę wysoka wydajność, wysoka ochrona środowiska, niskie straty, niskie straty, znacznie obniżają koszty produkcji;wszystkie serie produktów mają stopień testu zmęczeniowego, eksperymenty testu zmęczeniowego zostaną wykonane po produkcji oraz badaniach i rozwoju, jakość produktu jest surowa Sprawdź i anuluj przepływ produktów niespełniających norm na rynek.

  Hebei Te Bie Te Rubber Product Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 1
  Klej przyjmuje produkt Germany Lord, pierwszą na świecie siłę klejącą, stabilizator lepszej jakości.Ściśle współpracujemy również z Taiwan Changhong Group w celu zakupu najwyższej jakości gumy, która jest odporna na zużycie, trwała i odporna na wysokie temperatury.Od surowców po produkty, ściśle kontroluj każdą barierę jakościową, koncentruj się na jedności, pokonuj trudności, kontynuuj doskonalenie i eksperymenty naukowe, aby jakość produktu była bardziej niezawodna;wdrożyć wielopłaszczyznowe podejście, podejmuj wiele działań jednocześnie, obserwuj rynek i wprowadzaj innowacje .

  Hebei Te Bie Te Rubber Product Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 2

 • OEM / ODM

  • Jesteśmy manufakturą wyrobów gumowych. Posiadamy własną markę Tebiete dla wszystkich naszych produktów i jest to już chińska marka znana. Co więcej, oferujemy dostosowane usługi dla naszych klientów. Na przykład oferujemy nadruk Logo na naszych produktach i dostosowujemy rozmiar produktu. Prześlij nam swoją próbkę, a my opracujemy produkty w zależności od twoich próbek lub wymagań.
  • Firma Tebiete Rubber Products zawsze upewnia się, że nasi klienci chcieliby mieć długoterminową współpracę. Naszym celem jest stworzenie korzystnej dla biznesu firmy z naszymi klientami i nami.

 • R & D

  • Od 2014 roku firma Tebiete Rubber Products Company zapraszała profesora produktów gumowych raz w roku do dyskusji na temat zakupu surowca. Analiza surowca gumowego zajęłaby 1 tydzień i napisanie raportu w celu zapewnienia jakości gumy.

  • Od 2015 r. Firma Tebiete Rubber Products co roku przeprowadza kwalifikację produktów gumowych, aby upewnić się, że firma Tebiete Rubber Products ma doskonałą gumę do produkcji produktów.

Szczegóły kontaktu
Hebei Te Bie Te Rubber Product Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Miss. Amy

Tel: 0086 15093381749

Faks: 86-319-4229166

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)