Dom Aktualności

Chiny Hebei Te Bie Te Rubber Product Co., Ltd. wiadomości z firmy

Orzecznictwo
Chiny Hebei Te Bie Te Rubber Product Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Hebei Te Bie Te Rubber Product Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Przekaż nasze pozdrowienia Panu Li i upewnij się u niego, że nasza współpraca będzie długotrwała. Będę też na wystawie w Dubaju, aby cię odwiedzić i złożyć nowe zamówienie. Mając nadzieję na dobry początek naszej współpracy „Long Term”.

—— BP Z Egiptu

To świetny czas na współpracę z Amy i myślę, że oboje świetnie się bawimy! Jest świetna w komunikacji i rozwiązuje moje problemy na czas. Wierzę, że będę współpracować z Tebiete Rubber Prouducts Company przez długi czas.

—— Pan Mohammed Z Turcji

Od 2 lat zamawiam uszczelnienia olejowe w TBT. Pierwszy raz spotkaliśmy się w Niemczech i uwielbiam kolor i jakość twojej pieczęci olejowej. Cena jest w porządku także dla mnie, myślę, że jakość jest naprawdę wysoka. Trudno znaleźć firmę, która ma zarówno uczciwość, jak i jakość.

—— Pan Robert Z Ameryki

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
najnowsze wiadomości o firmie Jak wybrać pierścień uszczelniający do pompy hydraulicznej?

Jak wybrać pierścień uszczelniający do pompy hydraulicznej?

[2020-07-18 15:49:17]
Jak wybrać pierścień uszczelniający do pompy hydraulicznej?? Uszczelnienia płynu hydraulicznego odgrywają ważną rolę w różnorodnym sprzęcie, od traktorów, koparek i innego sprzętu terenowego po urządzenia produkcyjne, takie jak wtryskarki i sprężarki.Wymaga to od pierścienia uszczelniającego ... Czytaj więcej
najnowsze wiadomości o firmie AUTOMECHANIKA SZANGHAJ 2019

AUTOMECHANIKA SZANGHAJ 2019

[2020-01-03 11:34:37]
Od 3 do 6 grudnia 2019 r.Fabryka Specjalnych Produktów Gumowych Hebei uczestniczyła w Wystawie Części Samochodowych w Szanghaju we Frankfurcie. Na wystawie chcielibyśmy, aby przyjaciele z całego świata pokazali blisko 400 rodzajów produktów naszej firmy.Wielu klientów z Bliskiego Wschodu, Afryki i ... Czytaj więcej
Page 1 of 1