Dom ProduktyTorque Rod Bushing

OEM Wał napędowy ODM Środkowy wspornik Łożysko / Wieszak wału przekładni

Orzecznictwo
Chiny Hebei Te Bie Te Rubber Product Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Hebei Te Bie Te Rubber Product Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Przekaż nasze pozdrowienia Panu Li i upewnij się u niego, że nasza współpraca będzie długotrwała. Będę też na wystawie w Dubaju, aby cię odwiedzić i złożyć nowe zamówienie. Mając nadzieję na dobry początek naszej współpracy „Long Term”.

—— BP Z Egiptu

To świetny czas na współpracę z Amy i myślę, że oboje świetnie się bawimy! Jest świetna w komunikacji i rozwiązuje moje problemy na czas. Wierzę, że będę współpracować z Tebiete Rubber Prouducts Company przez długi czas.

—— Pan Mohammed Z Turcji

Od 2 lat zamawiam uszczelnienia olejowe w TBT. Pierwszy raz spotkaliśmy się w Niemczech i uwielbiam kolor i jakość twojej pieczęci olejowej. Cena jest w porządku także dla mnie, myślę, że jakość jest naprawdę wysoka. Trudno znaleźć firmę, która ma zarówno uczciwość, jak i jakość.

—— Pan Robert Z Ameryki

Im Online Czat teraz

OEM Wał napędowy ODM Środkowy wspornik Łożysko / Wieszak wału przekładni

OEM Wał napędowy ODM Środkowy wspornik Łożysko / Wieszak wału przekładni
OEM Wał napędowy ODM Środkowy wspornik Łożysko / Wieszak wału przekładni

Duży Obraz :  OEM Wał napędowy ODM Środkowy wspornik Łożysko / Wieszak wału przekładni

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Tebiete
Orzecznictwo: IATF 16949: 2016
Numer modelu: ID 229 mm
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 100szt
Cena: US Dollars $4.47-$8.94
Szczegóły pakowania: 1 szt. / Plastikowa torba; 12-20 sztuk / karton
Czas dostawy: 10-30 DNI
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 1000 sztuk / dzień

OEM Wał napędowy ODM Środkowy wspornik Łożysko / Wieszak wału przekładni

Opis
materiał: NB / NP Kolor: Czarny i brązowy
Próbki: Odbierz towar aplikacji: JCB / Ciężarówki
Jakość: Wysokiej jakości Orzecznictwo: ISO9001
High Light:

środkowe łożysko podtrzymujące wał napędowy

,

środkowy wspornik łożyska

Nazwa produktu: Półzawieszany wałek napędowy Środkowy wspornik, wieszak wału przekładniowego

Objawy złego lub nieskutecznego łożyska podtrzymującego

Środkowe łożysko podpierające jest rodzajem łożyska układu przeniesienia napędu powszechnie spotykanego w pojazdach z napędem na tylne koła. Jego celem jest wsparcie wału napędowego pojazdu i metalowego wałka, który biegnie wzdłuż dolnej części pojazdu i przekazuje moc z przekładni pojazdu na tylny mechanizm różnicowy, gdzie jest następnie przenoszony na koła. Chociaż jego cel jest prosty, gdy łożysko podpierające jest uszkodzone, może powodować problemy, a nawet pogorszyć właściwości jezdne pojazdu. Zwykle wadliwe łożysko podpory centralnej wywoła kilka objawów, które mogą ostrzec kierowcę, że wystąpił potencjalny problem i należy go naprawić.

Nietypowe dźwięki podczas przyspieszania pojazdu

Nietypowe odgłosy są jednymi z pierwszych symptomów powodowanych przez złe lub uszkodzone środkowe łożysko wsporcze. Nadmiernie zużyte lub wadliwe łożysko wspornika środkowego będzie wyć lub piszczeć, gdy pojazd przyspieszy od zatrzymania. Wycie lub piszczenie może się uspokoić, gdy pojazd podnosi prędkość.

Drżenie podczas przyspieszania

Drżenie podczas przyspieszania jest kolejnym objawem często związanym z wadliwym łożyskiem podtrzymującym. Uszkodzone łożysko nie będzie w stanie prawidłowo podeprzeć wałka napędowego, w wyniku czego wał napędowy wygnie się nieprawidłowo, co spowoduje wibracje i drżenie. W cięższych przypadkach uszkodzenia łożyska podpory wał napędowy może nawet drżeć i wyginać się do punktu styku z dolnymi częściami pojazdu, co może spowodować uszkodzenie zarówno wału napędowego, jak i podwozia.

Większość łożysk środkowych jest ciężkich i zbudowanych z myślą o długiej żywotności, jednak z czasem ulegną one zużyciu i wymagają wymiany. Zużyte środkowe łożysko podpierające nie będzie w stanie prawidłowo podeprzeć pojazdu i sprawi, że będzie niezdatny do użytku, gdy całkowicie zawiedzie. Jeśli podejrzewasz, że twój nośnik centralny może mieć problem lub pojazd wyświetla którykolwiek z powyższych symptomów, skontaktuj się z profesjonalnym technikiem, takim jak Twój z YourMechanic, aby sprawdzić, czy Twój pojazd potrzebuje środkowego łożyska podtrzymującego zastąpienie.

Szczegóły kontaktu
Hebei Te Bie Te Rubber Product Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Amy

Tel: +8615093381749

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)